Угода користувача

Угода користувача

Уважно прочитайте дану угоду і умови на яких ми виконуємо роботу. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Дана угода ( «Угода») фактично є  договором-приєднання та визначає умови на яких ми ( «Компанія») виконуємо роботи по друку зображень на товарах, продаємо товари, надаємо  послуги.

1. Замовник зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті / до моменту оформлення Замовлення. Реєстрація / оформлення Замовлення Замовником на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Замовником умов цієї Угоди.

2. Відповідно до Угоди Замовник може замовити на Сайті Компанії Товар, а також дати доручення Компанії здійснити друк зображень на Товарі, обраних в формі замовлення.

3. Щоб уникнути отримання Замовником Товару або Послуг не тієї якості, що розраховував, прохання уважно ознайомиться:

- з цією Угодою користувача;

- з Положення про обробку і захист Персональних даних https://funnyart.com.ua/ua_dozvilnaobrobkypersonalnuhdanuh

- зі сторінкою Доставки і Оплати https://funnyart.com.ua/index.php?route=information/information&information_id=6

- якщо Ви замовляєте Одяг, обов'язково ознайомтесь з Розмірної сіткою на кожний виріб;

- про матеріали з яких зроблений Товар Ви можете дізнатися на Сайті або якщо Ви не знайшли цієї інформації, то напишіть нам на E-mail:  funnyart.com.ua@gmail.com

4. Компанія надає роботу - друк зображення, тому до правовідносин сторін застосовується законодавство про захист прав споживачів щодо робіт. Роботою є діяльність, результатом якої є зміна характеристик Товару за індивідуальним замовленням Замовника для задоволення його особистих потреб. Це означає, що робота зроблена за Вашим індивідуальним замовленням, замовник не має прав на розірвання договору (повернення / заміни) в разі виконання робіт належної якості. Але якщо робота зроблена неякісно - Ваші права жодним чином не будуть ущемлені. І у Вас є всі права згідно законодавства про захист прав споживачів. Ми робимо все можливе для максимального контролю якості робіт і щиро сподіваємося, що Ви залишитеся задоволені.

5. Розміщуючи замовлення на Сайті https:// funnyart.com.ua  з будь-яким зображенням Замовник замовляє Товар з Послугою друку, який змінює первісний вигляд цього Товару.

6. Претензії за якістю робіт приймаються протягом двох тижнів.

7. Користувач зобов'язаний ознайомитися з правилами використання та зберігання (прання, чищення і т.п.) Товару, які вказані на сайті і \ або на Товарі і \ або задати питання на E-mail: funnyart.com.ua@gmail.com

8. Товар з печаткою або без друку поставляється Замовнику без упаковки (тільки в упаковці транспортної компанії), якщо окремо не замовлені упаковка Товару;

9. Компанія не несе відповідальність за перевезення Товару. Замовник повинен оглянути Товар і якщо Товар прийшов в неналежну якість з вини перевізника, то замовник повинен відразу ж повідомити про це перевізника

10. Замовник дає Компанії доручення використовувати певне зображення для друку на Товарі в інтересах і від імені Замовника. Замовник також гарантує, що буде використовувати Товар з нанесеним на нього зображенням виключно в особистих некомерційних цілях в порядку ст. 25 ЗУ «Про авторське право і суміжні права». Замовник, приймаючи умови угоди, гарантує непорушення прав інтелектуальної власності третіх осіб і бере на себе врегулювання всіх суперечок в разі їх виникнення. Змінюючи або використовуючи зображення (візуальні матеріали) у відповідному контексті, ви несете повну відповідальність за отримання всіх необхідних додаткових дозволів.

Замовник підтверджує, що діє на законних підставах, має всі необхідні юридичні права і не порушує своїми діями законні права та інтереси третіх осіб і чинне законодавство України, в тому числі законодавство про права на результати інтелектуальної діяльності.

Не допускається розміщення на Сайті матеріалів, що належать третім особам - правовласникам, цілком або частинами без попереднього дозволу правовласників, а також іншої інформації, відповідно до цієї Угоди. Замовник самостійно адмініструє створювані, що розміщуються, які замовляються і публікуються їм матеріали (в тому числі макети і зображення), зобов'язаний самостійно стежити і припиняти не відповідає Правил розміщення інформації, і при необхідності самостійно видаляти невідповідні цих Правил матеріали, використовуючи функціональні можливості Сайту або написати на E -mail.

11. Укладаючи цю Угоду, Ви підтверджуєте отримання всієї інформації в якості споживача. Будь-які несанкціоновані дії з Вашого боку, інсенуації, здійснення замовлення з метою, яка відрізняється від замовлення в особистих некомерційних цілях, дає Компанії право в односторонньому порядку розірвати договір.

12. Замовник дає свою добровільну згоду на інформування про всі дії Компанії, пов'язаних з виконанням робіт, в тому числі про статус виконання замовлення, а також про інші події будь-якого характеру, що відносяться до сервісів Сайту за допомогою SMS- і email-розсилок.

13. Згода на отримання розсилки:

Реєструючись на Сайті або Замовляючи Товар \ Послугу Ви погоджуєтеся на SMS- і email-розсилку від funnyart.com.ua@gmail.com або третіх осіб, уповноважених на розсилку від імені www. funnyart.com.ua . Замовник погоджується отримувати інформаційну розсилку на телефон та електронну адресу, вказану ним при реєстрації на Сайті

14. Замовник цією Угодою, проінформований про те, що в разі, якщо у Замовника виникне бажання відмовитися від інформаційної розсилки від www. funnyart.com.ua , необхідно необхідно повідомити про незгоду отримання інформаційних розсилок на E-mail: funnyart.com.ua@gmail.com. У листі повинно бути вказано Ваш реєстраційний E-mail і напис Відмова від отримання інформаційної розсилки.

Замовник також дає дозвіл Сайту або третім особам, уповноваженим на розсилку від імені Сайту, збирати, зберігати та обробляти всі надані Замовником на адресу Сайту персональні дані (в тому числі прізвище, ім'я, по батькові та адреса електронної пошти) з метою інформування про новини та інших події Сайту відповідно до Політики Положенням про обробку і захист Персональних даних https://funnyart.com.ua/ua_dozvilnaobrobkypersonalnuhdanuh

Будь-яке використання Сайту, елементів дизайну, функціоналу сайту або матеріалів, крім дозволеного в цій Угоді, категорично заборонено.

15. З Контактами Компанії Замовник може ознайомитися на даній сторінці https://funnyart.com.ua/about_us