Обмін і повернення товару

Брак

Якщо у Вас виникли питання до якості нашої продукції або Ви незадоволені якістю Вашого замовлення, надішліть, будь ласка, Ваші зауваження та детальні фотографії, що саме не так з Вашим замовленням на електронну пошту funnyart.com.ua@gmail.com

Нами буде проведено заміну товару, за умови наявності явного браку на  продукції яку Ви у нас придбали.

Хочемо звернути Вашу увагу, що технологічний процес друку принтів на футболках передбачає попереднє нанесення спеціальної рідини (праймера) на місце друку при технології прямого цифрового друку, що б зображення могло надрукуватися на виробі. І після проходження термічного фіксування принта може залишитись слід від праймера, який зникає після першого ж прання.  Якщо слід від праймера не зникне після прання, то ми замінимо Вам товар.

До браку не відносяться  вироби, які не підійшли:

1. За кольором друку чи розміром виробу

2. Не підходить розмір виробу, крім випадків, коли замовлений на сайті один розмір, а отримали інший і він не відповідає значенню на сайті розмірної сітки.

До браку відносяться  товари, які:

1. Розмір виробу не відповідає розмірній сітці

2. На виробі є дефекти у вигляді проколів, розривів ( механічних та інших пошкоджень)

3. Відсутня частина замовленого принта

Після отримання листа від Вас на отриману продукцію, ми гарантуємо в найкоротші терміни замінити Вам його або повернути гроші. Заміна бракованого товару проводиться за наш рахунок.

Обмін і повернення виробів належної якості

Всі вироби ми виготовляємо індивідуально для Вас, а отже на Ваше замовлення поширюється норма закону - п.3 ч.5. ст. 13  ЗУ  " про захист прав споживачів",   згідно якого: споживач не має права розірвати договір, укладений на відстані, якщо: договір стосується виготовлення або переробки товару на замовлення споживача, тобто якщо товар не може бути проданий іншим особам або може бути проданий лише з істотними фінансовими втратами для продавця (виконавця)

Не той розмір

У разі якщо Ви помилилися з розміром, ми можемо Вам запропонувати переробити Ваше замовлення зі знижкою. Про розмір знижки Вас проконсультують наші менеджери.