Знаки зодіаку в різних стилях.

Футболка з принтом "Овен" Футболка з принтом "Овен"

Футболка з принтом "Овен"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з березня по квітень, з дивовижною рисою та особистістю знаку гороскопа Овна? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудові ..

Футболка з принтом "Телець" Футболка з принтом "Телець"

Футболка з принтом "Телець"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з квітня по травень і маєш дивовижні риси та особистість Тельця? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудові подарунки? То..

Футболка з принтом "Близнюки" Футболка з принтом "Близнюки"

Футболка з принтом "Близнюки"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з травня по червень і маєш дивовижні риси та особистість Близнюків? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудові подарунки?..

Футболка з принтом "Рак" Футболка з принтом "Рак"

Футболка з принтом "Рак"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з червеня по липень і маєш дивовижні риси та особистість знаку зодіака Рак? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудові по..

Футболка з принтом "Лев" Футболка з принтом "Лев"

Футболка з принтом "Лев"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з липня по серпень і маєш дивовижні риси та особистість знаку зодіака Лев? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудові под..

Футболка з принтом "Діва" Футболка з принтом "Діва"

Футболка з принтом "Діва"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з серпня по вересень і маєш дивовижні риси та особистість знаку зодіака Діва? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудові ..

Футболка з принтом "Терези" Футболка з принтом "Терези"

Футболка з принтом "Терези"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з вересня по жовтень і маєш дивовижні риси та особистість знаку зодіака Терези? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудов..

Футболка з принтом "Скорпіон" Футболка з принтом "Скорпіон"

Футболка з принтом "Скорпіон"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з жовтня по листопад і маєш дивовижні риси та особистість знаку зодіака Скорпіон? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чуд..

Футболка з принтом "Стрілець" Футболка з принтом "Стрілець"

Футболка з принтом "Стрілець"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з листопада по грудень і маєш дивовижні риси та особистість знаку зодіака Стрілець? Або когось знаєш і любиш дарувати їм ч..

Футболка з принтом "Козеріг" Футболка з принтом "Козеріг"

Футболка з принтом "Козеріг"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з грудня по січень і маєш дивовижні риси та особистість знаку зодіака Козеріг? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудові..

Футболка з принтом "Водолій" Футболка з принтом "Водолій"

Футболка з принтом "Водолій"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з січня по лютий і маєш дивовижні риси та особистість знаку зодіака Водолій? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудові п..

Футболка з принтом "Риби" Футболка з принтом "Риби"

Футболка з принтом "Риби"

549.00 грн

Ти народився(лась) в період з лютого по березень і маєш дивовижні риси та особистість знаку зодіака Риби? Або когось знаєш і любиш дарувати їм чудові ..

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Футболки знаки зодіаку неодмінно повинні бути в гардеробі кожного, хто захоплюється астрологією. Але навіть якщо ви не маєте ніякого відношення до цієї загадкової науки, все одно придбайте футболку з принтом свого знака зодіаку. За допомогою такої речі можна створювати незвичайні індивідуальні образи. Вона буде доречна в будь-якому стилі: від класики до гранжу, від кежуал до препп.

Якісні футболки зі знаками зодіаку відрізняються наступними важливими особливостями:

  • висока зносостійкість;
  • навіть при регулярному пранні не линяють і не розтягуються;
  • пропонуються в різних виконаннях (символ одного з 12 знаків зодіаку в різних інтерпретаціях);
  • барвисті і насичені принти виглядають привабливо і притягують до себе увагу.

В такому вбранні вдасться завжди виглядати гідно!

Кращі футболки зі знаками зодіаку недорого і з доставкою

Інтернет-магазин FunnyArt.com.ua пропонує футболки зі знаком зодіаку різних розмірів і кольорів. Дана продукція виготовлена ​​з якісного матеріалу - 100% бавовна польського виробника JHK. Наносяться за допомогою сучасного обладнання і технологій цифрового друку знаки і символи служать дуже довго і протягом всього терміну зберігають первісну чіткість і яскравість. В каталозі продавця представлений величезний вибір готових футболок, в тому числі виробів з символікою аниіме та популярних ігор.

Цікавлять футболки на замовлення за вашим власним дизайном? Фахівці FunnyArt.com.ua готові зробити футболку з принтом будь-якої тематики. Можна створити свій унікальний малюнок. Для цього на сайті продавця передбачений зручний онлайн-конструктор. При бажанні можна вибрати оригінальні принти з багатої колекції магазину, розроблені креативними дизайнерами.

На весь пропонований товар і послуги встановлені доступні ціни. Здійснюється доставка замовлень. Всі важливі моменти узгоджуються заздалегідь.