World of Tanks

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Футболка World of Tanks - не просто одяг, а стильна можливість самовираження. Це ідеальний вибір для справжніх геймерів. Таку майку можна купити для себе або піднести в якості цікавого сувенірного подарунка. Вона підходить і для чоловіків , і для дітей, і для жінок.

Для спекотної погоди відмінно підійде легка світла футболка з сюжетом з захоплюючої гри. Червоні, зелені та інші кольорові моделі відмінно підходять для виходу. Чорні футболки World of Tanks рекомендовані для повсякденного носіння. Всі моделі не сковують рухи. У них дуже зручно. Щоб малюнок зберігся якомога довше, такий одяг рекомендується прати при температурі до 40 ° C.

«Ворлд оф Танкс» футболка - унікальний виріб, на якому присутні принти з однойменної гри:

  • прототипи військової техніки (Т-34, ІСУ-152, ІВ-3, КВ, Т-62);
  • різні тематичні символи;
  • фрагменти з улюбленої гри;
  • фрази з гри, які стали крилатими.

Де можна замовити якісну футболку з написом World of Tanks і довговічним друком

Хочете замовити футболки з лого ігор ? Звертайтеся в інтернет-магазин FunnyArt.com.ua. Пропонуємо найкращі майки з 100% бавовни польського виробника JHK і гарантуємо якісне фото на текстилі.

Створюємо і футболки з принтом World of Tanks, і моделі з іншими красивими і незвичайними принтами. Розробкою оригінальних принтів займаються досвідчені та креативні дизайнери. При бажанні клієнт може створити свій принт.

Футболки з написами World of Tanks та інші моделі обійдуться в прийнятну ціну. При бажанні ви зможете замовити відразу кілька виробів. Пропонуємо великий асортимент футболок різних кольорів. Вибір з каталогу буде зробити нескладно, тому що він зрозумілий на інтуїтивному рівні. Якщо потрібно, консультант допоможе вибрати найбільш підходящі колір і розмір.

Звертайтеся до нас, замовляйте найкращі футболки з логотипом World of Tanks, а також моделі з логотипами інших ігор або просто з цікавими візерунками!