Прямий друк на футболках

Людина, яка поважає себе, намагається завжди і всюди виглядати бездоганно. Якщо вам до смаку міський або спортивний стиль, то цифровий друк на футболках - це саме те, що потрібно! Цей метод нанесення малюнків і написів на тканину позиціонується самим якісним, яскравим, довговічним. Технологічний процес передбачає використання сучасного текстильного принтера, який забезпечує ідеальний результат: широкий колірний обхват, високий рівень деталізації, стійкість до механічного впливу. Застосовувані при цьому фарби на водній основі абсолютно безпечні для здоров'я людини.

Прямий друк на футболці: особливості

За своєю суттю прямий спосіб друку виглядає як малюнок на папері, а цифровий схожий з роботою стандартного струменевого принтера. Підготовчий етап включає в себе розгладження тканини, пресування, фіксацію ворсу. Потім спеціальними пристосуваннями наноситься зображення. Які ж плюси даної технології?

  • Деталізація в рази перевищує якість термотрансферного нанесення і шовкографії, тому друк на футболках цифровий - це вибір справжніх перфекціоністів, гранично вимогливих до дрібниць.
  • Високий рівень зносостійкості зображення. Воно здатне зберігати свіжість фарб і чіткість ліній після частих прань і тривалої експлуатації. Виріб можна сміливо прасувати праскою - прямий друк на футболках залишиться незмінним!
  • Можливість створювати спецефекти. Завдяки цьому футболка з принтом набуває особливого колориту і привертає увагу в будь-якому місці, де б ви не знаходилися!

Прямий друк на футболку - ваш вибір

Віддавати перевагу даній технології варто вже хоча б тому, що вона заслужено позиціонується найбільш екологічним методом друку. А значить, ідеально підходить для створення не тільки дорослого, але і дитячого гардеробу! Будь-який з клієнтів магазину Funnyart має можливість власноруч створити футболку з малюнком , користуючись онлайн-конструктором. А оскільки тираж необмежений, цілком реально замовити свій шедевр в подарунок рідним, близьким, друзям. Цифровий друк на футболці може бути виконаний в багатій палітрі всіх кольорів або в чорно-білій гамі. Наша компанія здійснює швидку доставку товару будь-якого обсягу по Україні безкоштовно по Тернополю. Більш детальну інформацію шукайте у відповідному розділі сайту.