Інформація про доставку

Доставка

Нами здійснюється відправка замовлень кожного дня до о 14.00.  За умови, що Вами було здійснено замовлення до цього часу та наявний розмір замовленої продукції – Ваше замовлення може бути відправлене в день заявки.

Доставка здійснюється Новою Поштою на відділення нової пошти вказане в заявці. Терміни доставки розраховуються згідно умов надання послуг доставки Новою Поштою ( за звичай 1-2 дні). Вартість доставки згідно тарифів Нової Пошти.  При замовленні товарів від 1000 грн за умови повної оплати за замовлений товар, доставка здійснюється за наш рахунок.

Самовивіз з нашого магазину

На даний момент послуга не доступна у зв’язку оголошенням карантину. Відправлення замовлень по місті Тернопіль здійснюємо кур’єрською доставкою або таксі ( згідно тарифів служби доставки чи таксі).

Кур'єрська доставка по Тернополі  і Україні

Оформлення доставки «день в день» можливо при оформленні та оплати замовлення до 11 годин . В інших випадках доставка можлива на наступний день. Відправляємо службою таксі по Тернополі (сплачується згідно з тарифами служби таксі) і відправка Кур'єрською службою Нової пошти по Тернополі і всій Україні (доставка до Ваших дверей - орієнтовно 1-2 дня і по тарифам Нової пошти).

Ми залишаємо за собою право відмовити в наложеному платежі якщо:

1. Клієнт раніше робив замовлення наложеним платежем і не забрав його на пошті.

2. Сума замовлення понад 600 грн.

3. У замовленні є худі / реглани.