Друк написів на футболках

Одяг давно став засобом самовираження. Тому так затребувана послуга друку на тканині, що дозволяє реалізувати найсміливіші задуми, будь то кумедний напис або лаконічний слоган. Створити принт допоможе онлайн-конструктор від української компанії FunnyArt. Друк написів на футболках допоможе виділити себе з натовпу і розповісти про свої уподобання і погляди на життя.

Які малюнки і написи друкують на футболках

Друк написів на футболці обмежується тільки вашою фантазією. Цікавлять кумедні картинки? На здоров'я! Хочете веселі написи і малюнки ? Будь ласка! Хочете філософські цитати? Ніхто не буде проти! А може бути, гострі або навіть нецензурні висловлювання? Все на ваш розсуд!

Каталог на сайті допоможе вибрати серед уже реалізованих проектів або наштовхне на надзвичайні власні ідеї. А при необхідності наші дизайнери готові дати компетентну пораду або підказати оптимальну реалізацію «сирий» задумки, підібрати разом з вами оптимальний колір напису або зорієнтувати на вибір шрифтів.

Ви можете бути впевнені, що картинка або фраза не втратять свій колір і через десяток прань. Специфічного догляду за виробом не потрібно.

Переваги друку написів на футболках у FunnyArt

Зараз друк написів на футболках пропонують багато компаній, але тільки FunnyArt гарантує масу переваг від співпраці:

  • виготовлення партії від 1 до 4 днів;
  • необмежений тираж - від 1 екземпляра до декількох тисяч;
  • футболки з бавовни, ніякої синтетики;
  • ми працюємо швидко і якісно;
  • індивідуальний дизайн і безмежну кількість варіантів.

При необхідності в FunnyArt можна замовити термінову друк, причому, замовник може бути впевнений, що на якості виробу це не відобразиться.

Друк написів на футболці дасть можливість не тільки проявити себе, але і підготувати оригінальний подарунок для близької людини. Також ми співпрацюємо з організаціями, які можуть замовити у нас партію виробів з фірмовим логотипом або слоганом.

Пам'ятайте, що не одяг прикрашає людину, але він цілком може підкреслити вашу індивідуальність і нестандартний погляд на світ.