Друк на футболках на замовлення

Хочете підкреслити свою індивідуальність, донести до оточуючих свою точку зору і виділитися з натовпу оригінальним чином в одязі? Тоді друк на футболках на замовлення прикольних написів або фото стане відмінним варіантом. Щоб замовити в один клік оригінальні речі з креативним дизайном для себе або в якості подарунка родичам або друзям, можете відвідати інтернет-магазин «FunnyArt» . Ми пропонуємо якісний та швидкий друк футболок на замовлення.

Переваги замовлення друку на футболках

Речі з прикольними принтами є прекрасним маркетинговим ходом для реклами товарів і брендів або відмінною ідеєю для сувеніра близькій людині. Для цього потрібно просто замовити друк на футболці в нашому магазині FunnyArt. Нанесення зображень здійснюється методом цифрового друку, який має ряд важливих переваг:

  • високу якість нанесених принтів, які максимально тримаються на тканині;
  • відмінна деталізація картинки з промальовуванням найменших деталей;
  • довговічність і невибагливість у догляді: футболка з печаткою на замовлення не боїться прання навіть у пральній машинці;
  • максимально реалістична передача кольорів - всі відтінки є насиченими, не вицвітають під сонячними променями.

Щоб виготовити футболки з друком на замовлення , ми використовуємо натуральний котон, завдяки чому готові вироби є безпечними та комфортними в носінні.

Вигоди друку на футболках під замовлення в FunnyArt

Якщо ви вирішили оформити замовлення друку на футболках в магазині FunnyArt, то не пошкодуєте про свій вибір, адже ми пропонуємо найбільш вигідні і приємні умови співпраці. Для нанесення зображень на тканину співробітники використають сучасне обладнання, яке дозволяє гарантувати високу якість принтів. При бажанні ви можете вибрати готовий шаблон футболки або створити свій принт, використовуючи зручний конструктор для онлайн розробки дизайну.

Наша команда цінує час клієнтів, тому ми намагаємося максимально швидко виконувати кожен термінове замовлення і друк на футболках. Час виготовлення  залежить від складності принта і кількості речей. Наші фахівці розробили лояльну і грамотно продуману цінову політику, завдяки чому FunnyArt пропонує найвигідніші ціни на послуги, що надаються.

Ми пропонуємо текстильні вироби оптом і в роздріб - для друку на футболках замовлення приймаються від однієї одиниці, а їх максимальна кількість не обмежена. Для зручності клієнтів наш магазин пропонує безкоштовну доставку по Тернополю, недорогу і швидку доставку по Україні.