Друк на футболках конструктор

Сьогодні все частіше люди вирішують замовити футболку з принтом, адже такі елементи гардеробу дозволяють підкреслити свою індивідуальність, виділитися з натовпу, висловити свою точку зору щодо будь-яких життєвих ситуацій. Щоб проявити творчий потенціал, кожна людина може в онлайн-режимі самостійно створити власний дизайн з принтом будь-якої складності, використовуючи зручний конструктор друку на футболках від магазину FunnyArt. За допомогою сервісу можна зробити оригінальну річ для себе або в якості подарунка для близької людини.

Особливості створення дизайну футболок

При друку на футболках конструктор стане дуже корисним сервісом, який дозволить з нуля створити напис або зображення за допомогою простих дій. Для цього потрібно перейти у відповідний каталог сайту і запустити спеціальний додаток. Сервіс має зручний і зрозумілий інтерфейс, тому впоратися з ним зможе навіть початківець. Все, що від вас буде потрібно, - проявити свою фантазію і виконати прості дії:

  • вибрати основу - текстильний виріб, на якому буде готове зображення;
  • задати колір тканини (при доступній опції);
  • вибрати готовий принт із запропонованих варіантів, завантажити своє фото або картинку з комп'ютера/смартфону, створити унікальний напис за допомогою спеціального текстового редактора;
  • після нанесення на макет всіх шарів потрібно вказати їх розміри і вибрати місця розташування, при цьому кожним елементом можна управляти окремо, скасовуючи або повторюючи виконані дії;
  • зберігаємо готовий макет, оформляємо замовлення на друк на футболках в онлайн конструкторі .

Вигоди замовлення футболок з принтами в FunnyArt

Інтернет-магазин FunnyArt пропонує своїм клієнтам найбільш вигідні і приємні умови співпраці. На вибір надається величезний перелік готових шаблонних принтів, які можна змінювати за своїм смаковим уподобанням. При використанні конструктора друк на футболках має незмінно низьку вартість, при цьому ми готові нанести зображення будь-якої складності.

Ми поважаємо час клієнтів, тому намагаємося друкувати принти в максимально стислі терміни - зазвичай замовлення виконуються від 1 до 4 днів, в залежності від кількості футболок. При цьому наш магазин пропонує безкоштовну доставку по Тернополю, недорогу і швидку доставку по Україні.