Друк логотипу на футболках

Багато молодих людей і творчі особистості воліють незвичайні речі і оригінальний одяг. Так вони намагаються виділитися з натовпу, продемонструвати оточуючим свою особливість і унікальність. Сьогодні у продажу можна знайти величезний асортимент одягу будь-яких фасонів і моделей, від відомих компаній та іменитих дизайнерів. Але, не завжди фінансові можливості дозволяють придбати брендову обновку. Відмінна можливість отримати унікальну річ за доступною вартості - замовити друк логотипу на футболках в інтернет-магазині Funnyart на взаємовигідних умовах.

Чому варто замовити друк лого у нас

Є безліч причин замовити друк логотипу на футболці в нашій компанії. Серед них:

  • терміновий друк замовлень: від 1 до 4 днів;
  • використання виключно високоякісних фарб, м'ягкої, приємної на дотик 100% бавовни;
  • друк лого на футболках здійснюється на інноваційному обладнанні методикою прямого друку: якісні та насичені зображення довгий час зберігають свою чіткість і яскравість, навіть після численного прання;
  • друк логотипів на футболках проводиться за індивідуальним дизайном клієнтів або по запропонованим власним дизайнерським рішенням, які можна вибрати з каталогів, представлених на сайті. Створити логотип можна з використанням онлайн конструктора.

Особливості друку на футболках

На вироби можна наносити трендові принти , модні гасла, цитати, різні малюнки. Одяг з логотипами компанії часто використовують в якості рекламної продукції з метою ефективного інструменту просування свого підприємства. Такі товари демонструють на різних бізнес-заходах, промо-акціях, підносять як сувеніри потенційним клієнтам і партнерам.

Можна створити власне лого для участі в спортивних змаганнях і розвагах. Єдиний корпоративний стиль допоможе колективу стати справжньою командою.

Ми реалізуємо продукцію оптом і в роздріб. У нас можна купити корпоративну форму на взаємовигідних умовах. Гарантуємо друк логотипів на футболці найвищої якості, 100% заміну в разі браку, швидку доставку по Україні.