Друк фото на футболці

На нашому сервісі ви можете замовити якісний друк фото на футболці. В асортименті жіночі, чоловічі, дитячі вироби для всієї родини. Можемо запропонувати авторський дизайн або ви використаєте власне зображення. В результаті ви отримаєте виріб, який без проблем витримує багаторазове прання. Всі футболки відмінної якості. Вони довговічні та мають стильний вигляд.

Наша друк фото на футболках відбувається шляхом прямого нанесення. В результаті ви отримуєте ідеальні сімейні фото, авторське зображення або інший варіант малюнка на своєму одязі. Нанесення барвистих зображень - наша спеціалізація. Ми знаємо толк в малюнках на речах. При необхідності доступна послуга термінового друку. Досить додавати фото на футболку в конструкторі і оформити замовлення з зазначенням терміновості. Нанесення фото відбудеться блискавично.

Переваги замовлення друку фотографій на футболках

Якщо замовите друк фотографій на футболках у нас, зможете відчути на собі такі переваги, як:

  • Мінімальна вартість. Ви можете замовити друк на футболці оптом і в роздріб за невисокою ціною. Можливий тираж від однієї одиниці.
  • Унікальність зображення. Ви отримуєте одяг з авторським малюнком, ексклюзивну і стильну річ. Другого такого точно не буде.
  • Висока якість. Зображення легко переносить вплив сонячних променів, а сама футболка з друком в результаті прання не деформується. Зображення виходить з чіткими лініями і природними переходами. Для друку використовуються футболки з бавовни, вони приємні до тіла і відмінно пропускають повітря.
  • Будь-який формат. Ми можемо нанести картинку форматом А4, А3 і А5.
  • Онлайн-конструктор. Цей інструмент дозволяє заздалегідь уявити, якою буде ваша футболка і самостійно спроектувати своє індивідуальне замовлення.

Як замовити

Якщо хочете замовити друк фотографії на футболці, щоб отримати одяг з малюнком або принтом , скористайтеся конструктором на сайті. У нас можливі будь-які способи оплати: готівковий і безготівковий розрахунок. Після того як ви виберете розмір, колір і завантажете зображення, вкажіть спосіб оплати і адресу доставки. У нас - найшвидша доставка по Україні силами Укрпошти та Нової пошти. Якщо після отримання замовлення ви помітили якісь невідповідності, у нас можлива заміна при наявності браку.